Menu Close

Interaktyvi edukacija – spektaklis ,,Brokoliukas“ Šeduvos lopšelyje-darželyje

Vienas iš svarbiausių tikslų dirbant su vaikais – plėsti ir ugdyti žinias apie sveiką ir teisingą požiūrį į maistą. Radviliškio rajono Visuomenės sveikatos biuro dėka Šeduvos lopšelio-darželio ugdytiniai  kovo 25 dieną susutiko su įspūdingais personažais ,,Brokoliuku“ ir ,,Braškyte“, kurie vaikams parodė interaktyvų edukacinį-spektaklį ,,Brokoliukas“.

Kartu su ,,Brokoliuku“ vaikai mokėsi kaip teisingai atlikti mankštą, tinkamai elgesio prie stalo. Inovatyvios veiklos metu vaikai leidosi į kelionę po ,,Sveikatos karalystę“. Mažieji prisiminė, kokia nauda valgant daržoves įvyksta jų organizme, kiek daug gerųjų savybių jie gauna valgydami vaisius. Sužinojo kokia audra nutinka jų pilvuke, kai geria limonadą ir kokias ribas reikia nubrėžti saldžioms pagundoms.

Aktoriai spektaklį rodė net tris kartus, nes jį stebėjo šešios ugdytinių grupės. ,,Braškytė“ ir ,,Brokoliukas“ kiekvienai grupei įteikė sveikų ir skanių dovanų. Vaikai susėdę už stalo puotavo raudonskruoščiais obuoliais bei traškiomis morkytėmis. Valgyti reikia tam, kad gyventume, o negyventi, kad valgytume. (Prof. R.Stukas).

 VSS Rita Tamošiūnaitė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą