Menu Close

LAPKRITIS – SVEIKOS MITYBOS MĖNUO ŠEDUVOS GIMNAZIJOJE

Lapkričio 8 dieną minima Europos sveikos mitybos diena! Šeduvos gimnazijos  mokiniai dalyvavo užsiėmimuose apie sveiką mitybą.

Lapkričio 9 dieną Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai peržiūrėjo ir aptarė edukacinį filmą „Sveikatai palanki mityba ir fizinis aktyvumas“. Kartu su sveikatos specialiste išsiaiškinę tinkamos mitybos principus sukūrė savo „Sveikos mitybos lėkštę“.  Po pamokų  vaikai kepė sveikuoliškus florentinus. Mokinių kūrybiniai darbeliai yra eksponuojami gimnazijos valgyklose. Lapkričio 18 dieną pradinukams buvo organizuota integruota diena „Sveikas maistas mano lėkštėje“. Mokiniai praplėtė ir pagilino turimas žinias apie sveiko maisto naudą žmogaus organizmui, bendravo, dalinosi patirtimi apie savo mitybos įpročius. Integruotos dienos metu mokiniai gamino sumuštinį „Sveikuolis“ ir sveikuolišką patiekalą lėkštėje.

Dalyviai buvo patenkinti savo kūrybos rezultatais, ugdė pažinimo, kūrybiškumo kompetencijas. Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras už įgyvendintas idėjas ir atliktas veiklas įteikė padėkos raštus bei dovanėles. Dėkojame akcijos organizatorėms ir visiems mokytojams, kurie prisidėjo skleidžiant sveikos mitybos idėjas.

Visuomenės sveikatos specialistė Aušra Misiukevičienė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą