Menu Close

Lopšelio-darželio ,,Žvaigždutė“ ,,Boružėlių“ grupės STEAM rytmetys ,,Mano mėgstamiausias užkandis“

Lopšelio-darželio ,,Žvaigždutė“ ,,Boružėlių“ grupės ugdytiniai dalyvaudami  grupės bendruomenės projekte ,,Augame sveiki“ kaskart vis sužino kažką naujo.

Visuomenės sveikatos specialiste Rita Tamošiūnaite dalyvaudama STEAM rytmetyje ,,Mano mėgstamiausias užkandis“, vaikams priminė sveikatai palankios  mitybos pricipus ir taisykles, bei suteikė žinių apie vaisių ir daržovių naudą augančiam organizmui.

Vaikai patys pjaustė pasitelkę savo vaizduotę, kūrė įvairius meno kūrinius – vėrė vaisių, salotų, sūrio vėrinukus, gamino sveikuolišką užtepėlę. Pasidžiaugę savo kūrybiniais gebėjimais, vaikai ragavo, skanavo, vaišinosi.

Taigi, tyrinėdami, eksperimentuodami vaikai praplėtė žinias apie vaisius ir daržoves, patyrė džiugių emocijų ir atradimo džiaugsmą. Veiklą paįvairino nuotaikingi žaidimai uoslės, skonio receptoriams aktyvinti…

Namuose prie šios veiklos prisijungė ir tėveliai, kurie pagamino ar padėjo vaikams pasigaminti sveikų užkandžių. Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras dovanojo vaikams spalvinimo knygeles ,,Sveika mityba“. Visiems smagu, kai maistas ne tik skanus, bet ir sveikas.

Visuomenės sveikatos specialistė Rita Tamošiūnaitė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą