Kovo 18 d. Edukacijų miestelyje vyko „Meškučių“ grupės STEAM patirtinė veikla ,,Kaip žemė išvalo vandenį?“. Mažieji tyrinėtojai ir pirmieji žingsniai link žaliosios ateities! Dalyvaudami eTwinning projekte „THE FIRST GREEN STEPS OF LIFE“, mūsų mažieji kartu su visuomenės sveikatos specialiste Rita Tamošiūnaite leidosi į įdomią STEAM patirtinę veiklą. Vaikai tyrinėjo dirvožemį – per didinamąjį stiklą stebėjo žemę, smėlį, akmenukus, juos lietė, lygino ir smalsiai aptarinėjo. Vėliau mažieji atliko eksperimentą – kūrė vandens filtrą. Sluoksniuodami akmenukus, žvyrą, smėlį ir medžio anglį stebėjo, kaip vanduo su priemaišomis keliaudamas per sluoksnius pamažu tampa švaresnis. Per patirtį vaikai mokėsi tyrinėti, stebėti pokyčius ir suprasti, kad švarus vanduo yra svarbus mūsų sveikatai ir gamtai.
Maži žingsniai šiandien – didelė meilė gamtai rytoj.
VSS Rita Tamošiūnaitė
Spausk "Facebook" ir persiųsk šią žinią visiems savo draugams!!!



