Menu Close

Lopšelio-darželio ,,Žvaigždutė“ ugdytiniams pravestos veiklos ,,Pažink emocijas“

Kiekvieną dieną mus lydi įvairios emocijos. Lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ ugdytiniams buvo  pravestos veiklos psichinei sveikatai stiprinti „Pažink emocijas“, kurių tikslas – mokyti vaikus išreikšti bei atpažinti savo draugų emocijas.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė Rita Tamošiūnaitė papasakojo kaip suvaldyti savo emocijas esant įvairioms situacijoms, kaip atpažinti įvairias problemas: pyktį, skausmą ir liūdesį. Kokių priemonių reikia imtis, norint įveikti ar atsisakyti tam tikrų sunkumų, problemų ir kur galima kreiptis pagalbos (pasikalbėti su tėveliais, auklėtoja, draugu).

Ugdytiniai peržiūrėjo filmuką ,,Brokoliuko ir Braškytės emocijos“. Po to diskutavo apie jausmus su jaukia „Explore Emotions Super Doll“ lėle. Naudodami ,,Velcro” veido bruožus vaikai kūrė emocijas ant lėlės veido. Ši lėlė yra emocingas superherojus! Žaizdami žaidimą ,,Emocijų blokai“, kurį sudaro keičiamų dalių skirtingos lėlės, mažieji laisvai kūrė skirtingus veikėjus. Vyresnieji vaikai vardino teigiamas ir neigiamas emocijas, bandė jas suvaidinti. Tai suteikė daug juoko ir gerų emocijų.

Visuomenės sveikatos specialistė Rita Tamošiūnaitė

 

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą