Menu Close

Pamokėlės ,,Mano emocijos“  l-d ‘‘Eglutė“ ugdytiniams

Emocijos aplanko kiekvieną dieną ir net per dieną kelis kartus. Kartais jos būna linksmos, puikiai nuteikiančios visai dienai, tačiau kartais aplanko ir liūdesys.

L-d ‘‘Eglutė“ vaikus aplankė lavinamoji lėlė ,,Pažink emocijas“. Kartu su lėle vaikai bandė atpažinti įvairias emocijas nuo juoko iki pykčio, bei bandė atkartoti atpažintas emocijas. Pamokėlių metu vaikai klausėsi pasakos ,,Bjaurusis ančiukas“ ir mokinosi suprasti ką jautė ančiukas ir kaip būtų galima jam padėti, bei ką darytų patys atsidūrę tokioje situacijoje. Pasaka apie bjaurųjį ančiuką atsklaidė ir supažindino vaikus su įvairiomis emocijomis ir jausmais, taip pat vaikai suprato, kad būti kitokiu yra gerai, kad negali visi būti vienodi. Labai svarbu, kad vaikai suprato, kad negalima juoktis iš kito, tyčiotis ir erzinti, nes toks elgesys skaudina kitą, todėl pažadėjo taip nesielgti. Pamokėlės pabaigoje vaikai sakė gražius žodžius vienas kitam tokius kaip: myliu tave, tu esi mano draugas, tu esi graži, būk stiprus, tavo gražios akys ir dar daug kitų.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras vaikams padovanojo lavinamuosius emocijų labirintus, kurie skatina susikaupimą, dėmesio koncentraciją, bei primins vaikams apie šią paskaitą.

VSS D. Eičinienė

 

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą