Menu Close

Paskaita – edukacija apie sveikatai palankesnį maistą Vinco Kudirkos progimnazijos septintokams

Balandžio 24 dieną 7A klasės mokiniams vyko paskaita – edukacija ,,Kaip išsirinkti sveikatai palankesnį maistą?‘‘, kurią vedė visuomenės sveikatos specialistė Justina. Veiklos tikslas – įtvirtinti žinias apie sveikatai palankų maistą.

Užsiėmimo metu žiūrėjome edukacinį filmuką ,,Sveikatai palanki mityba ir fizinis aktyvumas‘‘, prisiminėme sveikos mitybos taisykles. Kadangi prekybos vietose gausu įvairiausių, savo sudėtimi besiskiriančių produktų, tad labai svarbu mokėti išsirinkti tinkamiausią ir išmokti skaityti produktų etiketes. Pasiaiškinome, kas turėtų būti nurodyta ant maisto produkto etiketės, į ką būtina atkreipti dėmesį, renkantis produktą. Pasiskirstę į grupeles skaičiavome druskos ir cukraus kiekius, esančius mėgstamame užkandyje.

Supratome, kad maisto ženklinimas vartotojui gali suteikti daug naudingos informacijos apie produktą, tik svarbu tą informaciją perskaityti bei teisingai suprasti. Tuomet maisto produkto pasirinkimas bus teisingas, o mityba sveikesnė ir visavertiškesnė.

VSS Justina Ručienė

 

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą