Menu Close

Paskaita – užsiėmimas ,,Pagalba nelaimės atveju“ Pociūnėlių pagrindinėje mokykloje

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai atidžiai klausė apie pirmos pagalbos suteikimo svarbą. Labai svarbu, kad vaikai mokėtų išsikviesti pagalbą, jei nutinka nelaimė. Visi choru pakartojo, kad ištikus nelaimei reikia skambinti: 112. Paskaito tikslas – įgauti žinių ir įgūdžių pirmos pagalbos teikime, nes tai labai svarbu kasdieniniame gyvenime.

Paskaitos metu mokiniai sužinojo kaip atpažinti gyvybei pavojingą būklę, kaip patikrinti ar žmogu kvėpuoja ir ką daryti, jei nekvėpuoja, bei turėjo galimybę praktiškai atkartoti įgytas žinias pasinaudodami gaivinimo manekenu ir automatiniu išoriniu širdies defibriliatoriumi. Šios mokomosios priemonės mokiniams paliko didelį įspūdį, visi norėjo pasipraktikuoti. Sužinojo, kas yra Heimlicho manevras ir praktiškai jį atliko su demonstracine liemene.

Labai svarbu, kad kuo daugiau žmonių, nuo pačių mažiausių iki vyriausių, žinotų kaip suteikti pagalbą nelaimės atveju, nes tai gali išgelbėti gyvybę.

VSS Dovilė Eičinienė

Spausk "Facebook" ir persiųsk šią žinią visiems savo draugams!!!
Skip to content