Menu Close

Prevencinė veikla ,,Rūkymo žala“ – priešmokyklinio ugdymo grupėse Šeduvos lopšelyje-darželyje

Gegužės 31 dieną minima pasaulinė diena be tabako. Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė Rita Tamošiūnaitė vedė prevencinę veiklą ,,Rūkymo žala“ Šeduvos lopšelio-darželio ,,Boružiukų“ ir ,,Paukštelių“ priešmokyklinio ugdymo grupėse.

Prevencinės veiklos tikslas – supažindinti vaikus su žalingais įpročiais, jų keliama žala aplinkai ir žmogui ir mokyti sveiko gyvenimo būdo. Visuomenės sveikatos specialistė Rita kalbėjo apie sveiką gyvenseną ir kas yra žalingi įpročiai. Visi žino neigiamas rūkymo pasekmes, kodėl draudžiama rūkyti, kad sveikatai kenkia buvimas šalia rūkančių žmonių. Dėliodami dėlionę vaikai išsiaiškino kaip gyventi sveika, o kokie yra įpročiai žalingi. Pažiūrėję filmuką ,,Rūkymo žala sveikatai“, vaikai įvardino kas yra sveika gyvensena ir koks elgesys yra kenksmingas sveikatai.

Aptarus įvairius su rūkymo žala susijusius aspektus vaikai kūrė plakatą ,,Rūkymui – NE!“. Veiklos pabaigoje pažiūrėjo animacinį filmuką ,,Sumaištis“. Tėvams buvo pateikti informaciniai leidiniai: ,,Kaip kalbėti su vaiku apie narkotines medžiagas“, ,,Paimk 1001 kartą į savo rankas!”

Visuomenės sveikatos specialistė Rita Tamošiūnaitė

 

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą