Menu Close

Radviliškio rajone gyvenantiems ukrainiečiams vykdytas projektas psichinei ir emocinei sveikatai gerinti

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biure spalio mėnesį vyko projekto „Pabėgėlių iš Ukrainos priėmimas ir ankstyva integracija“ veiklos, skirtos psichinei ir emocinei sveikatai gerinti Radviliškio rajone gyvenantiems ukrainiečiams. Norintys dalyvauti projekto veiklose, suaugę ir mokyklinio amžiaus vaikai, rinkosi į visuomenės sveikatos biurą vėjuotą spalio mėnesį keturis šeštadienius.

Psichologiniam atsparumui ugdyti pravesti streso valdymo praktiniai užsiėmimai, emocijų atpažinimo ir išraiškos, konfliktų valdymo praktiniai užsiėmimai. Siekiant išvengti karo metu patirto streso ilgalaikių pasekmių ir palengvinti integraciją vaikams ir suaugusiems buvo mokoma sąmoningų judesių, kūno skenavimo ir atsipalaidavimo, antistresinių kvėpavimo pratimų technikos, savi refleksijos, pravestos interaktyvios užduotys, savarankiškos ir grupinės užduotys.

Pozityvus mąstymas, elgsena ir jausmai labai svarbūs kiekvienam žmogui, siekiant pasitenkinimo tikslingu ir prasmingu gyvenimu, išsikeliant tikslus ateičiai, priimant neišvengimai besikeičiančias gyvenimo sąlygas ir sėkmingai prie jų prisitaikant.

 

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

 

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą