Menu Close

ŠEDUVOS LOPŠELIO – DARŽELIO ŠEIMŲ SPORTO ŠVENTĖ

Sveikata – pats reikalingiausias dalykas pasaulyje. Būti sveikam – natūralu, nes mes – Gamtos dalis, mes – pati Gamta. Gamta stengiasi mus saugoti, nes mes reikalingi jos veiklai.

Balandžio 30 d. Šeduvos lopšelio-darželio bendruomenė gausiai rinkosi į Šeduvos miesto parką, kur vyko šeimų sporto šventė, skirta paminėti sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 30-etį, nacionalinis renginys „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“. Renginio organizatoriai – Sveikatos apsaugos ministerija, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Higienos institutas, Radviliškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Renginio globėja – Pasaulio sveikatos organizacijos atstovybė Lietuvoje.

Renginio tikslas – parodyti, kad sveikatos stiprinimas yra neatsiejama visų mūsų gyvenimo dalis, kad nuo mažens ugdomas sveikos gyvensenos vaikas, ateityje taps sveikesnės visuomenės kūrėjas.

Sporto šeimų šventės pradžią paskelbė Šeduvos miesto seniūnė Edita Mančiauskė, įteikdama kiekvienai šeimai po vėliavėlę su Šeduvos miesto herbu, o Šeduvos lopšelio-darželio direktorė Daiva Staškūnienė pasveikino judesio korekcijos specialistą Julių Optą Graikijoje Europos jaunučių, jaunių ir jaunimo ir suaugusiųjų svarsčių kilnojimo čempionate (svorio kategorija per 95 kg) su 32 kg svarsčiu pasiekusi pasaulio rekordą, atlikusi 210 rovimų, bei tapus Europos čempionu, o visiems susirinkusiems palinkėjo gražios šventės ir geros nuotaikos. Šventinės nuotaikos emocijos visą renginį liejosi per kraštus, tiek mažiems tiek dideliems. Šventės pradžioje meninio ugdymo mokytojas Astijus su šventės vedančiąja Pepe, priešmokyklinio ugdymo pedagoge Jūrate R. , visus pakvietė į bendrą mankštą. Skirtingos sportinės rungtys buvo įrengtos 8-iose stotelėse. Renginio dalyviai sudalyvavo visose rungtyse: arkliukų lenktynėse, virvės traukimo, spalvingo parašiuto žaidime, mašinėlių estafetėje, pingvinų kliūčių ruože, krepšinio ir futbolo rungtyse, šokinėjimo su maišais lenktynėse. Šventę vainikavo bendras šokis „Graži mūsų šeimynėlė“. Visuomenės sveikatos biuro specialistė Rita Tamošiūnaitė kiekvienai grupei įteikė po krepšį vaisių, kiekvienai šeimai dalyvavusiai šventėje padovanota po vaikišką knygelę, o vaikams medaliai, nes pralaimėjusių šioje šventėje nebuvo.

Džiaugiamės pavykusiu renginiu, gražiu oru. Dėkojame Šeduvos miesto seniūnei E. Mančiauskei už vėliavėles ir obuolius, Radviliškio rajono visuomenės biurui už vaisius, Šeduvos kultūros ir amatų centrui už šventės įgarsinimą, Rimantui Benaičiui už užfiksuotas šventines akimirkas. Nuoširdžiausiai AČIŪ visam Šeduvos lopšelio-darželio kolektyvui už puikią šventę ir visoms šeimoms, kurios atėjo į šventę. Mes visi kartu – NEPAKARTOJAMI, mums rūpi sveikatos saugojimas ir stiprinimas.

Visuomenės sveikatos specialistė Rita Tamošiūnaitė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą