Menu Close

SPORTINĖ – ORIENTACINĖ PRAMOGA „PARKO LABIRINTAI“

Saulėtą spalio 14 – osios rytmetį Radviliškio miesto ikimokyklinukai sugužėjo į Radviliškio miesto Eibariškių parką,  kuriame vyko Radviliškio lopšelio – darželio „Kregždutė“ organizuojama  sportinę – orientacinę pramogą „Parko labirintai“.  Pramogos tikslas – tenkinti prigimtinį vaikų judėjimo poreikį bei supažindinti su orientavimosi sportu.

Nepabūgę naujų iššūkių ir su puikia nuotaika į parką susirinko keturios komandos. Dvi komandos iš Radviliškio lopšelio – darželio „Eglutė“ – „Gandriukų“ komanda su auklėtoja Gitana Ramoškiene bei „Želmenėlių“ komanda su auklėtoja Aušra Abromaitiene, lopšelio – darželio „Žvaigždutė“ „Žvaigždukų“ komanda su auklėtojomis Rolanda Šilianskiene bei Vaida Maraškaite ir lopšelio – darželio „Kregždutė“ „Pelėdžiukų“ komanda su auklėtojomis Jurga Bložiene bei Kristina Maselskiene.

Sveikinimo žodį tarė lopšelio – darželio „Kregždutė“ direktorė Jolanta Pranevičienė. Direktorė komandoms palinkėjo puikios nuotaikos, gero laiko ir puikios orientacijos parke. Po sveikinimo žodžių šventės dalyviai  pristatė savo komandų skanduotes, smagiai atliko mankštą,  išsitraukė vokus su užduotimis ir parko planu, kuriame pažymėtos  geltona, mėlyna, raudona ir oranžinė  trasos. Parko labirintuose  komandų laukė įdomios užduotys, bet ir linksmai nusiteikę į parką užsukę miško žvėrys.

Finišą pasiekusias komandas pasveikino  ir asmenines dovanėles bei padėkas įteikė  Radviliškio visuomenės sveikatos biuro, laikinai einanti direktorės pareigas Skaidrė Armonienė.   Padėkas  bei  sportinės – orientacinės pramogos „Parko labirintai“ atminimo statulėles įteikė lopšelio – darželio „Kregždutė“   direktorė Jolanta Pranevičienė.

Dėkojame komandoms už dalyvavimą ir gerą nuotaiką, o gražūs ir šilti atsiliepimai po šventės, skatina pagalvoti galbūt sportinė – orientacinė pramogą „Parko labirintai“ taps tradicine rudens švente.

                                                                 Radviliškio lopšelio – darželio „Kregždutė“ informacija

 

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą