Menu Close

Susitikimas su lektore L. Laurinčiukienė l-d „ Kregždutė“ Sausio 6 d.

Lidija  daugiau kaip 15 metų veda seminarus ir konsultuoja verslo įmones, švietimo įstaigas, valdžios institucijų darbuotojus bei politikus, jaunimo organizacijų narius, nevyriausybines organizacijas, moksleivius, jų tėvus.

Lektorės seminarai – netradiciniai, gyvi, originalūs, šilti, šmaikštūs, praturtinti įvairiais vaizdingais pavyzdžiais iš jos gyvenimo, juose pilna praktinių patarimų bei jos pačios praktikuojamų metodų, naudingų sveikai gyvensenai.

Seminaro metu dalyviams lektorė suteikė ne tik žinių, bet ir patarė, kaip išsiugdyti pozityvaus mąstymo gebėjimą, padedantį pasiekti sėkmę, pagerinti tarpusavio santykius, suteikiantį vidinę ramybę, turintį įtakos ne tik psichinei, bet ir fizinei sveikatai. L. Laurinčiukienė, pasikliaudama gyvenimiškais pavyzdžiais, demonstravo pratimus , kurių pagalba aktyvinama kraujotaka, smegenis pasiekia daugiau deguonies. Ragino dalyvius pradėti dieną su šypsena, nes tik teigiamas požiūris padeda siekti neįtikėtinų bei norimų rezultatų.

Seminaro dalyviai turėjo puikią galimybę apmąstyti savo gyvenimą bei elgesį, pasijuokti, „pasikrauti“ pozityvumu, geromis emocijomis ir įgyti žinių.

Dėkojame Radviliškio visuomenės sveikatos biurui už suorganizuotą susitikimą su lektore Lidija Laurinčiukiene.

                                                                                                     VSS A. Lukošienė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą