Menu Close

SVEIKATINGUMO RENGINYS „SVEIKA MITYBA IR SVEIKAS AŠ”

Lapkričio mėn. 17 d. Sidabravo gimnazijos aktų salėje vyko sveikatingumo renginys „Sveika mityba ir sveikas aš“, skirtas Europos sveikos mitybos savaitei paminėti. Renginį iniciavo mokyklos Mokinių taryba (pirmininkė Evita T. ir kuratorė Aiva U.), prie kurio pravedimo noriai prisidėjo ir kiti bendruomenės nariai.

Fizinio ugdymo ir gyvenimo įgūdžių mokytoja Vita M. pristatė skaidres, kurių informacija skleidė aiškią žinią visiems: „Ką valgome taip ir jaučiamės, kiek fiziškai aktyvūs, tokia ir investicija į savo sveikatą, gyvenimo kokybę ir darbingumą“.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė mokykloje Vaiva K. visus dalyvavusius renginyje mokinius ir mokytojus vaišino obuolių ir įvairių vaisių tyrės juostelėmis, akcentuodama vaisių įtaką fizinei ir emocinei sveikatai. Atidžiai išklausę informaciją apie sveiką mitybą ir jos įtaką žmogaus organizmui bei imunitetui, visi noriai ir su didžiuliu susidomėjimu sprendė Kahoot testą „Sveikos gyvensenos abėcėlė“.

Nugalėtojai:

I vieta – 3g kl. mokinė Viktorija B.

II vieta – 2g kl. mokinys Andrėjus D.

III vieta – 8 kl. mokinė Ugnė K.

Kūrybinę – praktinę užduotį „Sveiko maisto piramidė“ mokiniai kurs per dailės ir technologijų pamokas. Tai paskatins mokinius labiau rūpintis savo sveikata, mąstyti ką valgo, kokiais kiekiais, kaip dažnai. Visi turime suprasti, kad tik subalansuotas, tinkamai apdorotas, natūralus, ekologiškas ir šviežias maistas, kurio sudėtyje yra gausu vitaminų, amino rūgščių ir kitų būtinų maisto medžiagų, padeda mums būti sveikais, išlikti žvaliais ir darbingais.

Dėkojame Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biurui už dovanėles – raktų pakabukus ir vaisių tyrės juosteles!

„Valgome tam, kad gyventume, bet negyvename tam, kad valgytume.“ (Sokratas)

 

VSS V.Kaklauskienė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą