Menu Close

Užsiėmimai su šiaurietiškomis lazdomis l-d “Eglutė”

Sušilus orams ir pasirodžius pirmajai saulutei taip norisi būti lauke, o ypač mažiesiems. Visuomenė sveikatos stiprinimo specialistė I. Vileikytė ir visuomenės sveikatos specialistė D. Eičinienė l-d ‘‘Eglutė“ ugdytiniams suorganizavo aktyvią veiklą su šiaurietiškomis lazdomis.

Veiklos metu vaikai atliko rytinę mankštą, mokinosi taisyklingai vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis, išmoko naujų, smagių žaidimų, bei dalyvavo smagiose rungtyse.

Šiaurietiškas ėjimas yra efektyvus ir lengvas būdas mankštintis bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms. Šiaurietiško ėjimo ir įprasto greito ėjimo judesiai yra vienodi: priešinga ranka ir koja ritmiškai juda pirmyn ir atgal, bet judesiai su lazdomis yra žymiai intensyvesni, todėl vaikščiojimo su lazdomis technika yra lengvai išmokstama, o taisyklingai atliekant judesius, mankštinasi net 90 procentų viso kūno raumenų.

Veiklos metu vaikams įspūdžių ir geros nuotaikos netrūko, prie jų prisijungė ir auklėtojos, kurios kartu su vaikais pritarė, kad sportuoti yra ne tik sveika, bet ir smagu.

VSS D. Eičinienė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą