Menu Close

Akcija „Kartu su vandenėliu“ lopšelyje-darželyje „Eglutė“

Lopšelyje-darželyje „Eglutė“ vyko akcija paminėti Pasaulinę vandens dieną. Akcijos metu buvo prisiminta koks svarbus vanduo augančiam organizmui. Vaikai atliko bandymus su vandeniu: uostė, spėliojo vandens spalvą, ragavo skirtingų skonių vandenį, aiškinosi vandens savybes. Žiūrėjo mokamuosius  filmukus apie vandens naudą organizmui, vandens taršą. Taip sužinodami, kad didžiąją žemės dalį užima vanduo. Patyrė daug teigiamų emocijų. „Ežiukų“, „Kodėlčiukų“ ir „Spinduliukų“ grupių vaikai gamino Pasaulinei vandens dienai plakatus taip  prisimindami, kad vanduo yra gyvybiškai svarbus kiekvienam žmogui, gyvūnui, augalui,  aplinkai. Mažieji „Drugelių“ grupės vaikai žiūrėjo skaidruolės apie vandens svarbą, gamino vandens lašiukus.

  VSS A. Lukošienė

 

Spausk "Facebook" ir persiųsk šią žinią visiems savo draugams!!!
Skip to content