Gegužės mėnesį progimnazijos 4-7 klasių merginos, išklausė paskaitas apie menstruacijų higieną. Paskaitas skaitė Kauno klinikų akušerijos-ginekologijos gydytoja rezidentė Viltė Vaitkienė. Merginos, kartu su lektore pasikartojo apie asmens higieną, mėnesinių ciklą, lytinių organų anatomiją. Lektorė paragino merginas nešiotis asmens higienos priemones skirtas menstruacijų laikotarpiui, tai ir įklotai, drėgnos servetėlės, tabletė nuo skausmo ir esant reikalui, drąsiai kreiptis pagalbos į suaugusius.
Menstruacijų higienos raštingumo didinimo projektas, vykdomas pagal Radviliškio rajono savivaldybės 2025 m. visuomenės sveikatos rėmimo specialiąją programą.
Loreta Kučinskienė VSS
Spausk "Facebook" ir persiųsk šią žinią visiems savo draugams!!!

