Gegužės 26 d. Alksniupių pagrindinės mokyklos 7 ir 10 klasių mokiniams vyko diskusija apie rūkymo žalą, skirta paminėti Pasaulinę dieną be tabako. Užsiėmimo metu mokiniai kalbėjo apie tabako ir elektroninių cigarečių poveikį sveikatai, aptarė rūkymo sukeliamas priklausomybes bei žalą kvėpavimo, širdies ir kraujagyslių sistemoms.
Diskusijos metu buvo paneigti dažniausiai pasitaikantys mitai apie rūkymą, skatintas kritinis mąstymas ir atsakingas požiūris į savo sveikatą. Mokiniai aktyviai dalyvavo pokalbyje, dalijosi nuomonėmis bei ieškojo būdų, kaip atsispirti žalingiems įpročiams ir bendraamžių spaudimui.
Aktyviausiems mokiniams įteikti tušinukai, kuriuos dovanojo Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras.
VSS V. Kaklauskienė
Spausk "Facebook" ir persiųsk šią žinią visiems savo draugams!!!



