Menu Close

Drąsūs ir rūpestingi – Vinco Kudirkos progimnazijos „Kiškučiai“ mokėsi būti gelbėtojais

Spalio 17 dieną priešmokyklinės grupės „Kiškučiai“ vaikai dalyvavo visuomenės sveikatos specialistės vedamoje edukacijoje „Aš – mažasis gelbėtojas“. Užsiėmimo metu „Kiškučiai“ sužinojo, kaip elgtis, kai kas nors susižeidžia, kaip teisingai iškviesti pagalbą ir kodėl taip svarbu nebijoti padėti kitam. Vaikai aktyviai dalyvavo pokalbiuose, žaidimuose ir praktinėse užduotėlėse – visi norėjo išbandyti save „gelbėtojo“ vaidmenyje.

Smagu matyti, kiek daug smalsumo, drąsos ir gerumo telpa mažose širdelėse. Tokie užsiėmimai padeda vaikams suprasti, kad net jie gali padaryti labai svarbių dalykų – padėti, pasirūpinti ir būti atsakingais mažaisiais gelbėtojais.

VSS Justina Ručienė

 

Spausk "Facebook" ir persiųsk šią žinią visiems savo draugams!!!
Skip to content