Europos judumo savaitę Šeduvos lopšelis-darželis užbaigė ,,Judam kartu su ,,Diena be automobilio” ritmu”. Šeduvos miesto parke ugdytinius pasitiko Radviliškio policijos komisariato policininkės, jų draugas Amsius ir saugaus eismo personažas Katinas. Jie dieną pakvietė pradėti bendra mankšta. Tarptautinę dieną be automobilio vaikai sportavo, lenktyniavo, važinėjo paspirtukais, atliko įvairias užduotis. Prisiminė ir važinėjimosi su paspirtukais, kaip reikia pereiti saugiai gatvę taisykles, kad saugiam važiavimui su dviračiu būtinas šalmas. Važiavimas, lenktyniavimas, pasivaikščiojimas gryname ore suteikė žvalumo ir energijos, daug teigiamų emocijų. Puikiai praleistas laikas neprailgo, nes vaikai turėjo įdomios ir prasmingos, bei judrios veiklos. Dėkojame policininkėms ir Radviliškio visuomenės sveikatos biurui už atšvaitukus. Artėjant tamsesniam paros metui būtina dėvėti atšvaitą.
Visuomenės sveikatos specialistė Rita Tamošiūnaitė
Spausk "Facebook" ir persiųsk šią žinią visiems savo draugams!!!











