Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras organizavo dešimt fizinio aktyvumo skatinimo užsiėmimų rajono gyventojams. Nemažas būrys stiprino kūną ir išbandė įvairias sportui skirtas priemones, kurias trenerė Ramunė Pociuvienė kūrybingai panaudojo ir supažindino dalyvius. Dėkojame trenerei už motyvuojančias ir įkvepiančias treniruotes bei užsiėmimus lankiusiems dalyviams.
Fizinio aktyvumo skatinimo užsiėmimai – gerai sveikatai ir nuotaikai


