Vinco Kudirkos progimnazijos 2–5 klasių mokiniai dalyvavo kuprinių svėrimo akcijoje. Jos metu buvo tikrinama, ar mokinių kuprinės nėra per sunkios, ar vaikai kasdien nešiojasi tik būtiniausius daiktus. Taip pat buvo atkreiptas dėmesys į saugumą tamsiuoju paros metu – stebėta, ar mokiniai turi atšvaitus ar kitus šviesą atspindinčius elementus ant kuprinių.
Visi dalyviai buvo apdovanoti atšvaitukais, kad kelyje būtų dar saugesni!
VSS Justina Ručienė
Spausk "Facebook" ir persiųsk šią žinią visiems savo draugams!!!

