Menu Close

Sidabravo pagrindinėje mokykloje pamoka: „Pavojai žiemą ir saugus elgesys ant ledo“

Sausio 16 d. Sidabravo pagrindinėje mokykloje  5-6 klasių mokiniams vyko paskaita: „Pavojai žiemą ir saugus elgesys ant ledo“. Paskaitos metu  mokiniai buvo supažindinami su žiemos metu tykančiais pavojais: slidžiais takais, šalčiu, netinkama apranga ir neatsargiu elgesiu lauke. Paprastai ir suprantamai aptariama, kaip saugiai elgtis žiemą ir išvengti traumų, apie saugų elgesį ant užšalusių vandens telkinių. Vaikai sužino, kodėl ledas gali būti pavojingas, kur negalima lipti, ką daryti įlūžus ir kaip saugiai kviesti pagalbą nelaimės atveju.

VSS V. Kaklauskienė

Spausk "Facebook" ir persiųsk šią žinią visiems savo draugams!!!
Skip to content