Sausio 16 d. Sidabravo pagrindinėje mokykloje 5-6 klasių mokiniams vyko paskaita: „Pavojai žiemą ir saugus elgesys ant ledo“. Paskaitos metu mokiniai buvo supažindinami su žiemos metu tykančiais pavojais: slidžiais takais, šalčiu, netinkama apranga ir neatsargiu elgesiu lauke. Paprastai ir suprantamai aptariama, kaip saugiai elgtis žiemą ir išvengti traumų, apie saugų elgesį ant užšalusių vandens telkinių. Vaikai sužino, kodėl ledas gali būti pavojingas, kur negalima lipti, ką daryti įlūžus ir kaip saugiai kviesti pagalbą nelaimės atveju.
VSS V. Kaklauskienė
Spausk "Facebook" ir persiųsk šią žinią visiems savo draugams!!!



