Spalio 10 d. mūsų mokykla pažymėjo Pasaulinę psichikos sveikatos dieną. Šią dieną visi buvo kviečiami apsirengti žaliai- tai psichikos sveikatos simbolinė spalva, primenanti apie viltį, atvirumą ir rūpestį savimi bei kitais. Pertraukų metų vaikai rašė savo mintis apie laimę, kas jiems suteikia džiaugsmo, kas padeda gerai jaustis ir daro jų dieną gražesnę. Visos vaikų mintys buvo sudėtos ant stendo, kuris tapo ryškiu bendruomenės kūriniu, primenančiu, kad laimė slypi paprastuose dalykuose, šypsenoje, šeimoje, laiku ištartame gerame žodyje.
Ši diena priminė, kaip svarbu rūpintis savo emocine sveikata, dalintis geromis mintimis ir prisidėti prie draugiškesnės mokyklos aplinkos.
VSS Sigita Kazincienė
Spausk "Facebook" ir persiųsk šią žinią visiems savo draugams!!!





