Menu Close

Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje vyko pamokėlė „Sveikatos superherojus“

2026 m. gegužės 13 d. Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje 6a klasės mokiniams vyko pamokėlė „Sveikatos superherojus“. Su mokiniais buvo diskutuojama apie sveikatos superherojų ir jo gebėjimus. Mokiniai buvo suskirstyti į grupeles, kuriose komandiškai kūrė savo įsivaizduojamą superherojų. Vaikai kūrė superherojaus vardą, sugalvojo jo supergalias bei šūkį.

Kiekviena grupė savo sukurtą superherojų pristatė klasės draugams. Mokiniai aktyviai įsitraukė į veiklą, kūrybiškai atliko užduotis ir drąsiai pristatė savo idėjas.

VSS Justina Norkutė

Spausk "Facebook" ir persiųsk šią žinią visiems savo draugams!!!
Skip to content