2026 m. gegužės 13 d. Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje 6a klasės mokiniams vyko pamokėlė „Sveikatos superherojus“. Su mokiniais buvo diskutuojama apie sveikatos superherojų ir jo gebėjimus. Mokiniai buvo suskirstyti į grupeles, kuriose komandiškai kūrė savo įsivaizduojamą superherojų. Vaikai kūrė superherojaus vardą, sugalvojo jo supergalias bei šūkį.
Kiekviena grupė savo sukurtą superherojų pristatė klasės draugams. Mokiniai aktyviai įsitraukė į veiklą, kūrybiškai atliko užduotis ir drąsiai pristatė savo idėjas.
VSS Justina Norkutė
Spausk "Facebook" ir persiųsk šią žinią visiems savo draugams!!!

