2026 m. gegužės 13 d. Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje 8a ir 8b klasių mokinėms vyko pamokėlė „Sveikas VS nesveikas maistas“. Pamokos metu su merginomis buvo aptarta, koks maistas yra sveikas, o koks – nesveikas, bei kaip jis veikia žmogaus organizmą. Taip pat buvo kalbama apie maisto produktus, kuriuose yra daugiausia cukraus, druskos ir riebalų, bei aptarta, kokius sveikus užkandžius verta rinktis kasdienėje mityboje.
Mokinėms buvo skirta kūrybinė užduotis „Ką renkasi mano kūnas“. Merginos buvo suskirstytos į grupes, o kiekviena grupė gavo skirtingą užduotį. Atlikusios užduotis, mokinės savo darbus pristatė visai klasei.

VSS Justina Norkutė
Spausk "Facebook" ir persiųsk šią žinią visiems savo draugams!!!