Menu Close

Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijoje paskaita apie burnos higieną

Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijoje 2025-05-12 vyko paskaita- viktorina „Burnos higiena”, kurią vedė burnos higienistė Laura Sviglinskienė. Paskaitos metu mokiniai sužinojop, kodėl burnos higiena yra svarbi ne tik estetinei išvaizdai, bet ir bendrai sveikatai. Aptarė, kaip tinkamai prižiūrėti dantis ir dantenas, kokias priemones reikėtų naudoti kasdien, kaip mityba veikia burnos sveikatą, bei kada būtina kreiptis į odontologą.

Paskaita buvo pateikta moksleiviams suprantama kalba, įtraukiant realius pavyzdžius, vaizdines priemones ir smagią viktoriną, padedančią įtvirtinti žinias.

VSS  Alma Tarasevičienė

 

 

 

 

 

 

 

Spausk "Facebook" ir persiųsk šią žinią visiems savo draugams!!!
Skip to content