2026-03-16 d Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijoje vyko viktorina „Saugok regėjimą”. Buvo 2 komandos „Mėlynakiai“ ir „Žaliaakiai“. „Akys- tai langas į pasaulį”. Mokiniai atsakinėjo į užduotus klausimus: koks atstumas turi būti nuo knygos iki akių? Kokiu atstumu žiūrėti televizorių? Kiek laiko galima dirbti kompiuteriu, žiūrėti televizorių? Kokie vitaminai reikalingi regėjimui? Kur negalima skaityti? Koks turi būti apšvietimas ir kt. Po atsakytų klausimų, darėme akių pratimus. Kalbėta ir apie mitybą, kad akys būtų stiprios. Mokiniai pasitikrino regėjimą. Dabar žino, kaip saugoti regėjimą.
VSS Alma Tarasevičienė
Spausk "Facebook" ir persiųsk šią žinią visiems savo draugams!!!

