Menu Close

Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijoje viktorina „Saugok regėjimą”

2026-03-16 d Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijoje vyko viktorina „Saugok regėjimą”. Buvo 2 komandos „Mėlynakiai“  ir „Žaliaakiai“. „Akys- tai langas į pasaulį”. Mokiniai atsakinėjo į užduotus klausimus: koks atstumas turi būti nuo knygos iki akių? Kokiu atstumu žiūrėti televizorių? Kiek laiko galima dirbti kompiuteriu, žiūrėti televizorių? Kokie vitaminai reikalingi regėjimui? Kur negalima skaityti? Koks turi būti apšvietimas  ir kt. Po atsakytų klausimų, darėme akių pratimus. Kalbėta ir apie  mitybą, kad akys būtų stiprios. Mokiniai pasitikrino regėjimą. Dabar žino, kaip saugoti regėjimą.

 

VSS Alma Tarasevičienė

 

 

 

 

 

 

Spausk "Facebook" ir persiųsk šią žinią visiems savo draugams!!!
Skip to content