Gegužės 25 d. Sidabravo pagrindinėje mokykloje 5, 8 ir 9 klasių mokiniams vyko pamoka „Kas yra pirma pagalba?“. Pamokos metu mokiniai susipažino su pirmosios pagalbos svarba, aptarė, kaip elgtis nelaimės atveju ir kaip tinkamai iškviesti pagalbą. Naudojant skaidres buvo pristatytos pagrindinės pirmosios pagalbos taisyklės, o praktinėje dalyje mokiniai išbandė užspringimo liemenę bei mokėsi, kaip padėti užspringusiam žmogui. Pamoka buvo įdomi ir naudinga – ji paskatino mokinius drąsiau bei atsakingiau reaguoti kritinėse situacijose.
Aktyviausiems mokiniams įteikti tušinukai, kuriuos dovanojo Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras.
VSS V. Kaklauskienė


