Menu Close

Skanios mitybos mokymai ,,Imantų“ bendruomenėje

Gegužės 16 d. vakarą ,,Imantų“ bendruomenės namai pakvipo skaniais ir sveikais patiekalais. Čia vyko skanios mitybos mokymai, kuriuos organizavo Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras. Mokymus vedė dietistė, subalansuotos mitybos ekspertė, sveikatai palankių receptų autorė, TV laidų apie sveikatą dalyvė Rita Šilenskienė.

Lektorė supažindino su sveikesniais ir įvairesniais produktų pasirinkimais ir derinimais kasdieninėje mityboje. Pasirinkimus gali lemti nusistovėję įpročiai ir šeimos tradicijos, nes kiekvienas žmogus mėgsta arba nemėgsta kai kuriuos maisto gaminius ir produktus. Vienas iš pagrindinių sveikos mitybos principų – įvairovė, nes su maistu turime gauti visas būtinas ,,statybines“ medžiagas, baltymus, riebalus, angliavandenius, vitaminus, vandenį. Mokymuose bendruomenės nariai ne tik gilino žinias apie sveiką mitybą, sėmėsi gaminimo paslapčių, bet ir patys, padedami lektorės Ritos, gamino patiekalus, kuriuos vėliau išragavo.

Dėkojame Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biurui ir lektorei Ritai Šilenskienei už įdomų  renginį. Tikimės, kad žinios buvo naudingos ir išmokti patiekalai džiugins ne tik pačius dalyvius, bet ir jų artimuosius.

,,Imantų“ bendruomenės informacija

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą