Menu Close

Tarptautinę šiaurietiško ėjimo dieną RPBSPC vaikų dienos centro „Ąžuoliukas“ lankytojai su savo tėveliais ir globėjais išbandė šiaurietišką ėjimą.

Gegužės mėnuo gausus įsimintinomis dienomis:  gegužės 10-oji Judėjimo sveikatos labui diena,  gegužės 15-oji – Tarptautinė šeimos diena, o gegužės 18 diena – Tarptautinė Šiaurietiško ėjimo diena. Visos šios įsimintinos dienos primena kaip svarbu judėti, praleisti laiką su šeima užsiimant aktyvia veikla. Tad gegužės 18 dieną RPBSPC vaikų dienos centro „Ąžuoliukas“ lankytojai su savo tėvais išbandė vieną iš fizinio aktyvumo veiklų – šiaurietiškąjį ėjimą.

Šiaurietiškasis ėjimas yra ne tik puiki aktyvaus laisvalaikio leidimo, bendravimo priemonė, bet ir viena efektyviausių bei prieinamiausių fizinio aktyvumo, judėjimo ir sveikatos stiprinimo formų, kurią galima praktikuoti ištisus metus. Šiaurietiško ėjimo pamokėlę dalyviams vedė Radviliškio visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė Ieva Vileikytė, kuri dalyvius supažindino su šiaurietiško ėjimo taisyklėmis, mokė atlikti įvairius pratimus. Šiek tiek pasimokę šiaurietiško ėjimo žingsnių visi renginio dalyviai patraukė į mini žygį miesto parko link. Renginio metu visus lydėjo gera nuotaika, vaikų bei tėvelių teigimu, tai buvo smagi ir įdomi patirtis, o svarbiausia – puikiai praleistas laikas kartu.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi maloniu bendradarbiavimu su RPBSPC VDC „Ąžuoliukas“ socialinėmis darbuotojomis Jelena Vyšniauskiene ir Inga Ragauskaite, Linkime visiems dalyviams kuo daugiau laiko su šeima užsiimant aktyvia veikla, nes tai ne tik smagi, bet ir fizinę ir emocinę sveikatą gerinanti veikla!

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą