Menu Close

TRENINGŲ DIENA ŠEDUVOS GIMNAZIJOJE

Vieną dieną Šeduvos gimnazijoje buvo minima TRENINGŲ DIENA. Jos metu mokiniams buvo siūlomos įdomios veiklos.

Įspūdingai buvo „pakrikštyti“  penktokai. Aktyvūs, smagiai nusiteikę mokinai buvo šokių aikštelėje. Stengėsi  uždirbti savo komandai kuo daugiau taškų. Arbatų degustacijos stotelė buvo labai gera norintiems nusiraminti, pailsėti.  Ragaujant reikėjo atspėti,  kokią arbatą geri. Kita stotelė buvo linksmosios  varžybos.  Estafetės buvo dar niekur nematytos ir originalios.

Vaikai buvo linksmai nusiteikę atlikdami užduotis. Visi stengėsi būti pirmi, buvo graži, draugiška konkurencija. Renginio dalyviams buvo organizuotas  edukacinis užsiėmimas  „Žmogus ir žaibas“.  Jo metu sužinota,  kaip elgtis žaibuojant.  Visa gimnazijos bendruomenė turėjo galimybę atlikti kūno analizę. Buvo matuojamas kūno masės indeksas,  riebalų ir skeletinių raumenų kiekis, visceralinių riebalų kiekis, nes tai glaudžiai susiję su nesveiko gyvenimo būdo ligomis. Prietaisas kūno riebalų procentinį kiekį nustato bioelektrinės varžos metodu.

Susidomėję mokinai klausėsi ledynių maudynių Radviliškyje pradininko, jėgos trikovės atstovo Tado Grimailos paskaitos ir patarimų prie rankų lenkimo stalo. Nepamiršta ir paminėta buvo lietuvių tautos tragedija – tremtis. Šį skaudų įvykį mokiai prisiminė „Ramunių pievoje“.

 

VSS A. Misiukevičienė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą