Artėjant vasarai 4e klasės mokiniai dalyvavo prasminguose ir įtraukiančiuose užsiėmimuose, kuriuos vedė visuomenės sveikatos specialistė ir socialinė pedagogė. Užsiėmimų tikslas- padėti vaikams suprasti, kaip vasaros atostogas leisti ne tik linksmai, bet ir saugiai.
Vaikai klausėsi įdomios paskaitos apie įvairias grėsmes, tykančias vasaros metu, ir kaip jų išvengti. Kad įgytos žinios būtų geriau įtvirtintos, mokiniai dirbo komandomis: analizavo praktines situacijas, kūrė TOP 3 saugios vasaros taisykles, diskutavo ir dalijosi savo mintimis.
Užsiėmimų metu netrūko ir judesio- visi smagiai įsitraukė į aktyvų žaidimą „Saugumo keturi kampai‘‘. Užsiėmimų pabaigoje kiekvienas vaikas ant specialiai paruoštų kortelių užrašė asmeninį saugumo pažadą- tai simbolinis įsipareigojimas rūpintis savimi ir kitais visų atostogų metu.
Džiugu, kad vaikai ne tik įgijo naudingų žinių, bet ir patyrė bendravimo, bendradarbiavimo bei atsakomybės už savo elgesį džiaugsmą. Linkime visiems 4e klasės mokiniams smagios, aktyvios ir, svarbiausia, saugios vasaros!
VSS Justina Ručienė
Spausk "Facebook" ir persiųsk šią žinią visiems savo draugams!!!

